пошук
У Львові презентували бізнес-центр класу “А” в житлово-офісному комплексі Viking Park на вул. Зеленій-Пимоненка 2021-06-29 2021-06-29 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/vikingPark/BCpresent/present-Viking-13.jpg
Енциклопедія Новобудов©

У Львові презентували бізнес-центр класу “А” в житлово-офісному комплексі Viking Park на вул. Зеленій-Пимоненка

В рамках презентації відбулася також панельна дискусія "Інвестиції і розвиток Львова», за участі засновника Dragon Capital Томаша Фіали, міського голови Львова Андрія Садового та засновника товариства «Реновація» Олега Лаврика.
 


«Ця вулиця отримала поштовх. Вона отримала Viking, який, на мою думку, задав певний тон, певний стандарт», - сказав міський голова Андрій Садовий під час презентації нового бізнес-центру Viking, що збудували на вул. Зеленій- Пимоненка, у межах якої провели панельну дискусію на тему «Інвестиції та розвиток Львова».

Участь в дискусії взяли також Томаш Фіала, генеральний директор та засновник інвестиційної компанії «Dragon Capital» і Олег Лаврик, засновник товариства «Реновація».
«Ми справді інвестуємо у Львів дуже багато. Він у нас на другому місці після Києва за обсягом інвестицій. Тут мінімальна бюрократія, можна швидко отримати дозволи на роботи, тому ми відчуваємо себе тут, як в Центральній Європі, де інвестиції робити дуже просто та без затримок. Саме тому Львів відрізняється від дуже багатьох міст України», - розповів Томаш Фіала.
Viking Park, в якому відбулося відкриття нового бізнес-центру - мультифункціональний діловий та житловий мікроквартал, в якому будуються і житлові секції з квартирами і апартаментами.

«З проектним задумом цього комплексу ми працюємо давно. Десь у 2017 році ми розпочали перші передпроектні пропозиції з нашими партнерами. Тоді для нас було кілька критеріїв, які ми для себе поставили та яким слідуємо», - розповів Олег Лаврик.

Такими критеріями, за його словами, є комфорт людей, які мають тут працювати, і мешканців, які будуть жити; екологічність та прагнення привнести у Львів нове ставлення до архітектури.«Нам було важливо, аби тим людям, які будуть проводити тут більшу частину свого життя, було комфортно та затишно. Ми зібрали найкращі пропозиції й матеріали та ідеї, що зараз є новітніми у Європі», - розповів Олег Лаврик. Так виникла концепція скандинавського стилю і символу всього комплексу та розвитку інфраструктури. 
Сам бізнес-центр  VIKING складається з двох секцій (9 та 12 поверхів відповідно) загальною площею 18 770 кв.м. Проходить «зелену» сертифікацію згідно з міжнародними стандартами BREEAM. Сучасні офісні приміщення бізнес-центру продумані до деталей, починаючи від інженерних систем, планувальних рішень і закінчуючи інтер'єрами лобі та зон загального користування. 

«Цілком очікувано, що першими орендарями бізнес-центру стали саме IT-компанії. Відповідність міжнародним вимогам, формат open space, панорамне скління, інтелектуальна система управління ліфтами з прямим доступом до паркінгу, великий мультимедійний екран, цілодобова охорона комплексу, розвинуті зовнішня та внутрішня інфраструктура, тощо -  стають вирішальним фактором при виборі офісних приміщень» - говорять в компанії.

«Тут є висока якість виконання робіт – все продумано. Тут є зони для відпочинку, є територія для дитячого садочку та дитяча відпочинкова зона, а також під цим комплексом є паркінг. До того ж, тут буде створена велоінфраструктура після реконструкції вул. Зеленої. Тут поруч є католицький університет та багато цікавих об’єктів. Цей район отримує новий поштовх, завдяки Viking», - підсумував після оглядин комплексу Андрій Садовий.Житлова частина комплексу Viking Park об’єднує кілька секцій, в яких 400 квартир, в тому числі з великими терасами та патіо, громадські і  комерційні поміщення на перших поверхах, підземний паркінг та дитячий клуб. Перші частини комплексу збудовано, а зараз відкрито нові черги, зокрема в червні розпочато будівництво секції з апартаментами від 35 кв.м. Весь житловий комплекс (всі черги будівництва) заплановано здати в експлуатацію в кінці 2022 року.
фото: БЦ Viking та ЛМР

 
Дата публікації: 29.06.2021
Дата оновлення: 29.06.2021
2124 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Старт продажів в новому будинку ЕКО-ДІМ на Надійній

Квартири на верхніх поверхах новобудов – що змінилося і як отримати більше

Нерухомість на курорті: Як купити і заробляти на дохідній нерухомості без зайвих клопотів

У Львові обрали проект, за яким будуватимуть житлово-рекреаційний комплекс на вул. Щурата. Візуалізації

​Старт бронювання: готель-комплекс апартаментів Cityzen YA в ЯремчеВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників