пошук
Нерухомість на курорті: Як купити і заробляти на дохідній нерухомості без зайвих клопотів 2021-07-01 2021-07-01 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/LevDevelopment/citizen-ya/shopping.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Нерухомість на курорті: Як купити і заробляти на дохідній нерухомості без зайвих клопотів

Огляд Citizen YA -  готель в Яремче з номерами у приватній власності
 
 
Одним з трендів нерухомості в Україні стали об’єкти, що здатні приносити стабільний дохід власнику. Поруч з класичним варіантом квартир під оренду в житлових комплексах почав розвиватися сегмент апарт-комплексів та готелей, де можна придбати номери у власність.

Компанія LEV Development, що активно розвиває цей напрямок, розпочала в 2021 реалізацію вже третього об’єкту такого класу в Україні -  Citizen Ya в Яремчі. Першим став Premier Resort Hotel біля Буковеля, а у Львові будують LEV CITY HOTEL. На прикладі CitizenYa - основні особливості інвестпроекту та що отримує покупець у власність.


 
Спеціалізовані та технологічні підходи до проекту
 
У розробці проєкту брало участь відоме українське архітектурне бюро AVG Group. Проект враховує світовий досвід функціонування та технологічні можливості, щоб забезпечити зручність і комфорт користування. 

«Процес заселення буде схожий на онлайн-реєстрацію на авіарейс. Усе, що необхідно — ввести дані в електронний термінал/відсканувати QR-код і отримати ключ від номера. Інші процесі в готелі також будуть максимально діджиталізовані. А це, безумовно, прискорить окупність проєкту», - говорить співзасновник LEV Development Олександр Островський. 

 
Стабільне та професійне управління

Управлінням, доглядом і фінансами займатиметься професійний міжнародний оператор, що робить процес прозорим і стабільним.
 
“Цікавість з боку інвесторів до формату апарт-готелів зростає – цей формат пропонує вигідніші умови: крім володіння активом, збереження грошей та перспективи заробітку на перепродажі, готельний номер приноситиме регулярний пасивний дохід без участі самого інвестора”, - розповідає керівник проєктів та київського офісу Lev Development Василь Варга.
 
Планування номерів: інвестиційна та користувацька складова
 
Планування номерів розроблялося з врахуванням міжнародного і українського досвіду, що дозволяє оптимізовувати потреби та користування і, відповідно, спланувати ефективне замовлення від клієнтів. Такий підхід робить інвестування в номери і доступним, і рентабельним.
 
В Citizen YA планування номерів поділено на три основних типи:
 
Номер S (13-17 кв. м), прогнозований дохід в рік — 5 427$ - 8 744$
Детальніше про номер тут: Нерухомість з доходом власнику від $ 5 400 до 8 744. Огляд варіантів

Номер M (18-21 кв. м), прогнозований дохід в рік — 6 632$ - 10 686$
Номер L (22-33 кв. м), прогнозований дохід в рік — 7 298$ - 11 767$


 
Професіоналізація нерухомості
 
Досвід LEV Development охоплює як згадані раніше спеціалізовані інвестиційні проекти, так і житлові комплекси різного класу у Львові і Києві. Фахівці компанії, досліджуючи ринок і потреби клієнтів, готують проекти з тим, щоб вони максимально відповідали цілям покупців нерухомості.

Ринок нерухомості в Україні, за їх спостереженням, має попит на професіоналізацію: вимоги клієнтів зростають. З огляду на це для тих, хто купує житло «для себе», проектуються сучасні житлові комплекси – з плануванням та інфраструктурою комфорту повсякдення і відпочинку, а для тих, хто хоче на нерухомості заробляти – професійні інвестиційні проекти. Такий варіант дозволяя отримувати вищий, ніж оренда квартири, дохід власнику.


 
Новий Citizen Ya в Яремчі зараз на стадії будівництва. В активі девелопера – 5 введених в експлуатацію ЖК, 3 інвестиційних проекти і загалом 12 об’єктів нерухомості, в тому числі у Києві та Львові.

Детальніше про сам проект і особливості придбання в ньому апартаментів – за посиланням, або скориставшись формою онлайн-консультації нижче.


 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
заповніть поле

введіть № телефону

Дата публікації: 01.07.2021
Дата оновлення: 01.07.2021
862 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Старт продажів в новому будинку ЕКО-ДІМ на Надійній

Квартири на верхніх поверхах новобудов – що змінилося і як отримати більше

У Львові презентували бізнес-центр класу “А” в житлово-офісному комплексі Viking Park на вул. Зеленій-Пимоненка

У Львові обрали проект, за яким будуватимуть житлово-рекреаційний комплекс на вул. Щурата. Візуалізації

​Старт бронювання: готель-комплекс апартаментів Cityzen YA в ЯремчеВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників