пошук
Змінюється назва вулиці. Чи потрібно вносити зміни до документів на нерухомість 2022-05-12 2022-05-12 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Vul-FB-tayemnaAptekaDS.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Змінюється назва вулиці. Чи потрібно вносити зміни до документів на нерухомість

На фоні перейменування вулиць в країні, часто запитують, як це вплине на документи про нерухомість – чи потрібно їх буде також змінювати. З’ясували це, і зразу уточнили питання стосовно внесення змін про реєстрацію в такому випадку.
 
зображення з FB D.S.Таємна аптека 

У випадку перейменування вулиці, говорить львівський нотаріус Андрій Лунь, на якій розміщена нерухомість, українським законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно.
 
«Всі раніше отримані документи на нерухомість – свідоцтво про право власності, про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо - залишаються чинними, незалежно від зміни назви вулиці», - говорить Андрій Лунь.
 
Зміни будуть вноситися при зміні власника – якщо нерухомість купують, отримують в спадок чи подарунок. В документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва, говорить Андрій Лунь.
 
Чи потрібно змінювати місце реєстрації?
 
Законодавство передбачає внесення змін, якщо змінюється саме місце реєстрації людини. Зміна ж назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Відтак і в цьому випадку законодавство не передбачає обов’язку вносити подібні відомості. Нову назву вулиці буде внесено під час обміну паспорта чи зміни прізвища, тобто коли виникає безпосередня потреба.
 
До теми: перелік нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна
 
Дата публікації: 12.05.2022
60 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

«Інтергал-Буд», відновлює роботи на об'єктах у Києві та Київській області

Київ. Знижки до 10% на квартири від «Креатор-Буд»

Знижка 10% на квартири в новобудовах Львова. Адреси, умови

Івано-Франківськ. Промприлад.Реновація відновлює залучення інвестицій

Перелік нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майнаВсі новини
 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: