поиск
Як виглядає найбільше у Львові модульне містечко «Маріяполіс» ЧтPMUTCE_4E20th ЧтPMUTCE_4E20th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Lviv/ModulneSyhiv/ModulSyhiv-6.jpeg
Енциклопедія Новобудов©

Як виглядає найбільше у Львові модульне містечко «Маріяполіс»

На просп. Червоної Калини, 72А (Сихів), де до війни планували будувати школу, встановили 94 будиночки з мобільною кухнею та спортивним і дитячим майданчиками.
 
 
Фото Романа Каймана, ЛМР
 
Тут вже проживає близько 300 людей із Маріуполя, Луганська, Краматорська, Херсона та інших зон активних бойових дій. Модульне містечко на Сихові є найбільшим із трьох, що вже є у Львові. Як повідомляє прес-служба ЛМР, земельна ділянка належить Згромадженню Отців Салезіян Св. Івана Боско, УГКЦ, представники якої висловили бажання взяти містечко під свою духовну опіку та стати його патронами.
 
«Ще до війни  разом з отцями Салезіянами ми планували тут збудувати велику красиву школу. Але час сьогодні вимагає допомагати людям, які ховаються у Львові від біди. Тому ми прийняли рішення розмістити це тимчасове містечко саме тут. Велика подяка всім, хто долучився до цього, зокрема польському та українському урядам, обласній адміністрації та велика подяка Отцям Салезіянам, які беруть опіку над містечком. Назва містечка дуже символічна – поліс Марії», - сказав на відкритті міський голова Львова Андрій Садовий.
 
В містечку передбачена мобільна кухня, облаштовано спортивний та дитячий майданчики.
фото прес-служба ЛОДА
 
"Містечко назвали Маріяполіс – на честь Маріуполя. Ми будемо духовно та координаційно опікуватися мешканцями цього містечка. Ми допомагатимемо із харчуванням, адже маємо можливість довозити та харчувати тут людей, завдяки кухні, переданій нашим Згромадженням з Європи. Також є момент духовної опіки для людей. Будемо спілкуватись із людьми— нашим завданням буде їх вислухати. Готуємо також цікаві  активності для дітей, які мешкатимуть у містечку», - цитують в прес-службі ЛОДА о. Андрія Боднаря.
 
Усі модульні будиночки - подарунок Україні від польського уряду за сприяння Міністерства розвитку громад та територій. Місто забезпечує їх комунікаціями (вода, світло, каналізування), організацією побуту та благоустрою, а також контролює, щоб такі містечка мали все потрібне для якісного життя – від прибирання території до гарантування безпеки.
 
Додатково до цих  містечок, у Львові встановлюють спеціалізоване тимчасове житло для вагітних жінок, які знайшли тут прихисток від війни.

Тим часом міський голова Харкова Ігор Терехов вважає недоцільним будівництво модульних містечок на Західній Україні:
 
«Не потрібно ставити на Західній Україні модульні містечка, витративши 30% коштів, а то й більше, від того, що потребує постійне житло. У нас є проєкти, ресурси, можливість та будівельні кадри. Тож давайте вже починати будувати. Нема чого зволікати. Усі хочуть додому, особливо харків'яни», - говорить Терехов.

 
дата публикации: 19.05.2022
2060 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

25/02
Magnus Trading — серед інвесторів-лідерів, завдяки яким держбюджет отримав найбільше коштів у 2023
09/06
Львів. Як змінить вигляд вулиці Франка проект Центру соціальних інновацій. Візуалізація проекту
09/06
У Львові влада зібрала забудовників на розмову про безпеку та вигляд новобудов
02/06
Львівщина: Переселенці, житло, життя і настрої. Соціологія
01/06
Тимчасове житло, іпотека, оренда – як у Львові бачать забезпечення житлом переселенців

<path id="path10669" d="m6.61406 286.94607h2.646485c.3528648 0 .3528648-.5293 0-.5293h-2.65918c-.36556.0169-.34017.54622.0127.5293z" fill="#e1e5e6 data-original=" #c8d4d9"="">все новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: