Все новостройки Украины.
 
поиск по названию
Квартири в ЖК Ваш Дім з комплектом сигналізації Ajax. Як це працює ПнAMUTCE_1E04th ЧтAMUTCE_4E04rd https://novobudovy.com/images/novyny/2019/VashDim/-1.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Квартири в ЖК Ваш Дім з комплектом сигналізації Ajax. Як це працює

Покупці квартир в житлових комплексах  «Ваш Дім»: ЖК Вілла Магнолія та ЖК Пасічний – отримують безкоштовно повноцінний комплект бездротової сигналізації Ajax в подарунок.
   
Підхід до вибору комплектації компанія «Ваш Дім», як і у всіх інших своїх проектах, зробила максимально уважним до деталей - мова йде не просто про стартовий пакет чи обмежену можливість системи, а про повноцінний комплект для кожної конкретної квартири.

 

«Власник отримує повноцінний модуль з усім необхідним набором датчиком, підсилювачів та іншого обладнання, який становитиме повноцінний комплексний набір для конкретної квартири», - говорить Тарас Цибульський, комерційний директор компанії «Ваш Дім».


За словами представників компанії, необхідний набір всіх елементів прораховується для кожної квартири, щоб вона мала завершений комплект для повноцінної безперебійної роботи всіх можливостей сигналізації.

Сигналізація Ajax, яку встановлюють в більш як 80-и країнах світу, відзначається тим, що виконує не одну, а одразу три захисні функції: проти вогню, води та небажаних гостей. Бездротова хмарна екосистема, яку розробники позицонують з 99,9 % відмовостійкістю та просунутим криптозахистом, миттєво повідомляє, якщо в дім забралися грабіжники, з’явився дим або почався потоп. Серед додаткових переваг – унікальний та надійний софт, що дозволяє за необхідності підключати пристрої та відеокамери інших виробників, що перетворює Ajax на єдиний центр безпеки.
Датчики миттєво визначають загрозу: відкриття дверей, розбиття вікна чи присутність сторонніх у приміщенні. А за допомогою датчиків руху MotionCam ви зможете ще й побачити причину тривоги на фото.
До речі, сигналізації компанії підходять і для квартир, де власники тримають домашніх тварин – сигналізацію можна навчити «впізнавати» конкретну домашню тварину, не здіймаючи неоправданої тривоги.
 
Хаб Ajax — головний пристрій сигналізації. За допомогою захищеного радіопротоколу Jeweller централь об’єднує всі датчики та контролює їхню роботу. У разі небезпеки хаб миттєво відправляє СМС, push-сповіщення або телефонує власнику та на пульт охорони.Villa Magnolia – житловий комплекс малої поверховості в районі вулиць Пасічна-Пимоненка-Вашингтона-Зелена, що отримав неодноразові відзнаки за організацію житлового простору.
Квартири: від 33,91 до 101.29 кв.м.
Особливості: власні патіо для квартир першого поверху та тераси для квартир верхніх поверхів, двір без машин.
Ціни: від 18 000 грн/кв.м.

 
ЖК Пасічний – житловий комплекс на вулиці Пасічній, в реалізації якого використано принципи зручного проживання: двосторонні під’їзди, дитячі майданчики та ландшафтне оформлення всього простору, а гаслом комплексу стало «Тут виростуть ваші діти».
Квартири: від 37,2 до 91,6 кв.м.
Ціни: від 15 210 

детальніше на сайті компанії


 

Читайте также другие новости данной темы

До 2 березня знижка 125 070 грн. на квартиру в новобудові на Топольній

У Львові показали майбутнє мікрорайону «Ваш Дім на Пасічній". Відео

​Відтепер у Львові працює два офіси продажу Avalon. Актуальні адреси та графік

​Знижка 36 120 гривень на 2-кімнатну квартиру на Сихові

Автомобіль в подарунок до квартири або офісу. Деталі акції від Парус Development