Все новостройки Украины.
 
поиск по названию
У Львові показали майбутнє мікрорайону «Ваш Дім на Пасічній". Відео ПтAMUTCE_5E08st ПтAMUTCE_5E08st https://novobudovy.com/images/novyny/2019/VashDim/SusidyParty/vash-dim-party-5.jpg
Енциклопедія Новобудов©

У Львові показали майбутнє мікрорайону «Ваш Дім на Пасічній". Відео

До кінця лютого додатково до квартири можна отримати повноцінний пакет бездротової сигналізації Ajax та пальне при купівлі паркінгу
   
Компанія «Ваш Дім» показала відеовізуалізацію, як виглядатиме мікрорайон  «Пасічний» після реалізації.
 
«Це новий житловий масив комфорт-класу. Ми не лише зводимо будинки, ми створюємо середовище для проживання, у якому все продумано до деталей», - говорять в компанії.
 
 

Основні характеристики ЖК "Ваш Дім на Пасічній":
2500 сучасних квартир (від компактних 1-кімнатних до апартаментів з просторими терасами, площею понад 40 кв.м); чисте повітря лісопаркової зони;
стильні дитячі та спортивні майданчики; подвір'я без автомобілів; облаштовані місця для зберігання дитячого інвентаря; безпечні підземні автопаркінги під постійною охороною.

Варто зауважити, що облаштуванню території компанія  справді відводить дуже велику увагу – на території кілька різнопланованих дитячих майданчиків, обладнання та покриття для яких спеціально привезли з Європи, ландшафтний дизайн та озеленення підбирали в спосіб, який має свої переваги для різних сезонів.
 
Зараз, до речі, компанія пропонує додаткові можливості при купівлі квартири до 29.02.2020:
 
Повноцінний комплект бездротової сигналізації Ajax до кожної квартири
 
Покупці квартир в житлових комплексах  «Ваш Дім»: ЖК Вілла Магнолія та ЖК Пасічний – отримують безкоштовно повноцінний комплект бездротової сигналізації Ajax в подарунок.
   
«Власник отримує повноцінний модуль з усім необхідним набором датчиком, підсилювачів та іншого обладнання, який становитиме повноцінний комплексний набір для конкретної квартири», - говорить Тарас Цибульський, комерційний директор компанії «Ваш Дім».
 
До теми: Як захистити квартиру від злодіїв, вогню та води. Можливості та поради

За словами представників компанії, необхідний набір всіх елементів прораховується для кожної квартири, щоб вона мала завершений комплект для повноцінної безперебійної роботи всіх можливостей сигналізації.
 
100 літрів пального в подарунок при купівлі паркомісця
 
Покупці, які придбають паркінг в житловому комплексі «Пасічний» отримають 100 літрів висоякісного пального.
   
«Облаштування підземного паркінгу ми робили як частину цілісної концепції нашого житлового комплексу «Пасічний» – комфорту, зручності і безпеки. Крім того, що ми передбачили приміщення для зберігання візків чи велосипедів, створено також зручний доїзд та двосторонньо орієнтовані під’їзди, які дозволяють користуватися як з внутрішньої території комплексу (яка повністю відведена під особистий простір мешканців), так і з зовнішньої. Для електромобілів передбачено зарядні станції, і цього разу ми вирішили зробити акційну пропозицію для власників традиційних авто», - говорять в компанії Ваш Дім.
 
Детальніше про об’єкти та акційні пропозиції – на  сайті компанії і центрах продажу нерухомості за наступними адресами:
вул. Героїв УПА, 72 тел. (032) 298 94 44
вул. Пасічна, 133 тел. (032) 247 25 35


 

Читайте также другие новости данной темы

​Хід будівництва ЖК OBRIY 3 у Львові

2-кімнатна квартира на Топольній з вигодою 97 650 грн. Планування, онлайн-бронювання

​Як львівські девелопери підтримують медицину і місто в час пандемії COVID-19

​2-кімнатна квартира на Сихові з вигодою 81 924 грн. Планування, онлайн-бронювання

Як вигідно придбати квартиру в квітні. Акції та знижки в новобудовах Львова