поиск по названию
Львівські компанії оновлюють актуальний хід будівництва об’єктів. Фото ПтPMUTCE_5E13th ЧтPMUTCE_4E17rd https://novobudovy.com/images/novyny/2019/karantyn/2/vd-budOpys-2.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Львівські компанії оновлюють актуальний хід будівництва об’єктів. Фото

  
 

 
Ваш Дім показав хід будівництва своїх об’єктів з одночасною розповіддю про матеріали, які використовуються при спорудженні новобудов.
 
«У монолітно-каркасному будівництві, як от у будинках «Вашого Дому», використовуємо енергоефективний керамічний блок для заповнення зовнішніх стін, а також фасадну теплоізоляцію. Керамічний блок закуповуємо лише від європейських виробників, адже він зарекомендував себе, як такий, що добре зберігає тепло», - розповіли в компанії Ваш Дім.

 
На фото: актуальний хід будівництва ЖК Пасічний
 
В 1-ій секції житлового масиву ҐОРҐАНИ, що на вул. Стрийській, 195 завершено монолітні роботи, мурування вентканалів, встановлено вікна з 3 по 5 поверхи і тривають роботи зі встановлення віконних конструкцій на 6, 7 та 8 поверхах.

«У 2 та 3 секціях роботи тривають практично синхронно. Зведено 7 поверхів монолітного каркасу, влаштовано ліфтову шахту на 8-му поверсі, завершуються роботи з влаштування пілонів, 8-го поверху і зовсім скоро буде «квітка» - завершення монолітних робіт», - повідомили в компанії «Квітка.Майстерня Будинків».
 
Компанія Авалон додатково до попереднього відеозвіту про хід будівництва  Avalon Up на Сихові, підготували новий відеозвіт про хід будівництва свого ЖК Holiday (поруч вул.Стрийської). А одночасно на своїй сторінці в FB нагадує про переваги онлайн-консультування з закликом спільної соціальної відповідальності залишатися вдома. Відповідне інформування компанія поширює з хещтегом  #stayathometostaysafe:
 
 

Компанія Ріел розмістила звернення до своїх клієнтів про роботу в штатному режимі.

«Корпорація нерухомості РІЕЛ продовжує свою роботу. Зокрема інформуємо вас, що усі будівельні майданчики працюють у звичному режимі. Наші будівельники перед тим, як стати до роботи, отримують засоби індивідуального захисту, зокрема маски та дезінфектори. Керівники проектів слідкують за тим, щоб на будмайданчик не допускались працівники з ознаками застуди та поганого самопочуття. Всі наші будівельники, незалежно від спеціалізації працюють на безпечній дистанції один від одного», - говориться в повідомленні.

Також в компанії говорять, що не планують зупиняти жоден процес і створюють всі умови для того, щоб забезпечити будівництво згідно графіку, а відділи продажу у Львові працюють щодня, крім неділі. Для онлайн-консультацій пропонують скористатися багатоканальними телефонами та сайтом компанії.
 
Продовжуються будівельні роботи по зведенню клубного будинку в центрі міста «ЕКО-ДІМ на Мечникова». 
«Будівельники забетонували плиту перекриття паркінгу та влаштовують колони 1 поверху. Ціни не змінювались  і становлять від 27 000 грн./кв.м. Можливе розтермінування оплати. Оформлення купівлі через Фонд фінансування будівництва», - повідомили в компанії. Детальний фото звіт з будівництва на сайті компанії
 
 
Прозвітували про хід будівництва ЖК Етнодім, що будується на Вулецькій і в компанії Рубікон Груп: проведена робота з котлованом, Завершенні роботи по бетонній підготовці під фундаментну плиту секції 1 та секції 2. По 3-ій секції початок робіт заплановано на кінець весни-початок літа.
 
 
 
 
 
 
 
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
Invalid Input

Вы забыли ввести № телефона

Дата публикации: 27.03.2020
Дата обновления: 23.04.2020
988 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Хід будівництва «Пасічний» та «Villa Magnolia» в липні 2020. Відео

В липні - cashback 400 гривень/м2 в ЖК "ЕКО-ДІМ на ТРАКТІ ІІ

​Квартири з cashback 500 гривень з кожного квадратного метра

Пропозиція тижня у Львові - квартира на Зеленій зі знижкою 106 440 гривень.

​«ЕКО-ДІМ на Тракті»: Два будинки ЖК отримали поштові адреси.Все новости
 
ПОДПИСАТЬСЯПолучайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков