поиск по названию
Як вигідно придбати квартиру в квітні. Акції та знижки в новобудовах Львова ВсPMUTCE_7E13th ПнPMUTCE_1E26nd https://novobudovy.com/images/novyny/2019/LevDevelopment/LevCityHotel-10.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Як вигідно придбати квартиру в квітні. Акції та знижки в новобудовах Львова

 В березні та квітні забудовники та девелопери Львова не зупиняють дії своїх акційних пропозицій. Зібрали в одному матеріалі ті, якими можна зараз скористатися, щоб придбати нерухомість з вигодою та фактори, що зараз впливають на ринок нерухомості.

 
Корективи в ринок нерухомості в цей період внесли два фактори – курс гривні та оголошений карантин в країні, про які коротко на початку і далі – підбірка акцій та пропозицій в львівських новобудовах
 

Курс гривні та ціни на квартири

 
Перший фактор – зниження курсу гривні. Звикло це зниження супроводжує збільшення попиту і планування та підписання угод, бо фактично курс стає своєрідною знижкою при купівлі квартири.
За аналітикою «Енциклопедії новобудов» збільшення попиту справді відбувається – кількість переглядів пропозицій з часу зміни курсу зросла і навіть перерозподілилася. Потенційні покупці стали більше розглядати квартири більшої площі: перегляди і запити на 2- і 3-кімнатні квартири збільшилися порівняно з минулими періодами.
Це пов’язано ще й з тим, що забудовники і девелопери, що чіткі ціни в гривнях, не піднімали вартість квадратного метра.
 
 «Ми не піднімали ціну через зміну курсу і це, очевидно, додатковий стимул для людей як інвестицій в нерухомість загалом, так і розглядати збільшення площі, на яку люди розраховували», - прокоментували ситуації з цінами і попитом в компанії LazurGroup, які ведуть будівництво у Львові будинку клубного типу LazurFamily на вул.Сигнівка та 16-поверхового LazurSky на вул.Зеленій.
 
Плановані підвищення ціни, говорять у відділах продаж, слід очікувати з ходом будівельних робіт, а що стосується можливої зміни ціни через загальну ситуацію на ринку, курсу та цін на роботи і матеріали, то вони будуть прийматися пізніше, коли ситуація стане більш визначеною.
 

Карантин і нерухомість

 
Безумовним фактором, що впливає на ринок нерухомості, як і на інші сфери економіки, став оголошений карантин. Офіси продажів та консультаційні центри будівельних компаній внесли корективи в свою роботу.
З найбільш помітних можна виокремити два моменти: більший розвиток онлайн-консультацій (через сайти, месенджери та телефон) на етапі вибору та бронювання квартир та уточнений графік роботи офісів - для додаткових консультацій та оформлення угод в попередньо узгоджений час.  
 
«В цей час за бажанням клієнта маємо можливість за необхідності виїхати і вчинити нотаріальні дії з підписання договору у нього», - говорять в компанії «Ваш Дім». Для роботи передбачені всі необхідні засоби для дезінфекції та гігієни, а також компанія показала, як проводиться дезінфекція і прибирання в уже збудованих житлових комплексах.
 
Друга особливість – більша увага до онлайн-звітів ходу будівництва новобудов. Якщо раніше клієнт мав можливість поїхати і безпосередньо на місці подивитися хід будівництва, то зараз кількість тих, хто дивиться це через фото і відеозвіти, збільшилася.
 
«Енциклопедія новобудов» підготувала кілька фото та відео підбірок оновлених звітів про хід будівництва на львівських новобудовах. Клікнувши на назву fабо фото відповідного ЖК, ви перейдете на відповідну сторінку житлового комплексу з детальною інформацією та можливістю за необхідності замовити онлайн консультацію безпосередньо від забудовника.
 

Актуальні знижки та акції в квітні 2020 року


Lev City Hotel
Локація: вул.Шевченка
Акція: Знижки до 10% - до 16.04.2020.
Девелопер: Лев Девелопмент
 


ЖК Вільне місто
Локація: вул.професора Буйка
Акція: Знижки від 100 000 грн при першому внеску від 60%.
Ціна – 16400 грн/м2
Девелопер - Квітка. Майстерня будинків
 


Avalon
Акція: Щотижнева пропозиція «Квартира тижня» з суттєвою економією при купівлі протягом тижня. Щотижня це нова квартира в одному з ЖК, будівництво яких веде компанія. Дізнатися про конкретну «Квартиру Тижня» (площу, конкретний ЖК, характеристики і суму економії впродовж тижня) можна щопонеділка на сторінках компанії в соцмережах та в новинах «Енциклопедії новобудов».
 Всі об’єкти компанії Avalon
 


ЖК HYGGE 148
Локація: вул.Пасічна 

Акція: Знижки до 10% на квартири - до 16.04.2020.
Ціна – від 16000 грн/м2
Девелопер - Лев Девелопмент 
 

 
ЖК Горгани
Локація: вул. Стрийська (район Автовокзалу)
Акція: Знижка 75 000 грн на останні 3-кім. квартири при першому внеску 60%.
Ціна: від 16300 грн/м2
Девелопер: Квітка. Майстерня будинків
 
 

ЖК Парус Сіті
Локація: вул. Кульпарківська
Акція: обрав квартиру - виграв машину. До 20.04.
Ціна: від 16000 грн/м2
Девелопер: Парус Девелопмент
 
 

ЖК Парус Смарт
Локація: вул.Трускавецька
Акція: обрав квартиру - виграв машину. До 20.04.
Ціна: від 15500 грн/м2
Девелопер: Парус Девелопмент
 

 ЖК Нове Життя
Локація: вул.Малоголосківська
Акція: Знижки на квартири 1000 грн/м.кв.
Ціна: 14900 грн/м2
Девелопер: МС Імперіал Буд
 


 ЖК Навроцького
Локація: вул.Навроцького (Новий Львів)
Акція: Зафіксували курс: у.о. - 24,5 грн.
Ціни: від 700 у.о. (з врахуванням фіксованого курсу - від 17 150 грн/кв.м).
Девелопер: ГалЖитлобуд
 
 

ЖК AUROOM TOWER

Локація: вул. Під Голоском
Акція: до 27.05 дизайн-проект в подарунок до кожної 2-рівневої квартири. (Проект буде включати вибір стилю, функціональне планування просторів, всі необхідні плани (перегородок, електропроводки, сантехніки, стелі, плитки), підбір матеріалів для оздоблення (покриття підлоги, дизайнерські рішення стін, плитка), підбір меблів, сантехніки, освітлювальних приладів і аксесуарів, проектування спеціальних меблів для кухні і ванної кімнати
Ціна: від14280 грн/м2
Девелопер: Auroom
 


ЖК AUROOM CITY

Локація: вул.Пимоненка (бічна вул.Зеленої)
Акція: До 27.05 дизайн-проект в подарунок до кожної 2-рівневої квартири. (Проект буде включати вибір стилю, функціональне планування просторів, всі необхідні плани (перегородок, електропроводки, сантехніки, стелі, плитки), підбір матеріалів для оздоблення (покриття підлоги, дизайнерські рішення стін, плитка), підбір меблів, сантехніки, освітлювальних приладів і аксесуарів, проектування спеціальних меблів для кухні і ванної кімнати
Ціна: від 13440 грн/м2
Девелопер: Auroom
 
 

ЕКО-ДІМ на Тракті
Локація: Тракт Глинянський
Акція: До 31.05 ціна на 2-кімнатні квартири від 12 000 грн/кв.м. при повній оплаті.
Для ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті ІІ – до 31.05 ціна на 2-кімнатні квартири від 12 700 грн/кв.м. при повній оплаті.
Девелопер: ЕКО-ДІМ

 
 
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
Invalid Input

Вы забыли ввести № телефона

Дата публикации: 29.03.2020
Дата обновления: 22.06.2020
1748 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

HYGGE 148 на Пасічній. Що зроблено і як виглядає - детальний фотозвіт

1-кімнатна квартира на Топольній і знижка 39 402 гривень

Квартира Тижня: знижка 43 344 грн на 2-кімнатну квартиру. Сихів

Функціональність і практичність. Дизайн «Pure white» для квартири площею 36 кв.м. у Львові. Зображення

Квартира з річним абонементом в «SportLife». Як скористатисяВсе новости
 
ПОДПИСАТЬСЯПолучайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков