поиск
Як архітектура та сусіди формують кожного з нас ВтAMUTCE_2E37th ВтAMUTCE_2E37th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/avalon/changeYourWorld-21-09.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Як архітектура та сусіди формують кожного з нас

Новий візуальний ряд осінньої промокампанії Avalon покликаний показати, наскільки щоденні впливи та місце проживання впливають на людину і як можна налаштувати себе на позитив.  
 

«Ми всі живемо у цьому світі, взаємодіємо один із одним. Архітектура, погляди в суспільстві, думки близьких, місто, в якому живемо, культура, яку вибираємо, цінності - все це формує нас», - переконані в компанії.


 
Відтак у своїй осінній кампанії Avalon зосередився не в створенні нових меседжів, а радше на додатковому розшифруванні свого основного гасла Change your World.

До попереднього змісту, який багато хто почав асоціювати з переїздом в новий будинок, в компанії вирішили нагадати ще й внутрішні стимули, які не закінчуються з переїздом, а стають частиною нового життя.

«Дім - це місце, де ми проводимо значну частину свого життя, тому важливо розуміти, чи щасливі ви тут, чи комфортно вам у своєму оточенні, чи хотіли би ви прокинутись у цьому домі через 10 років? Змінюйте свій світ, якщо відчуваєте, що ви не там, де хочете бути, якщо не радієте від вигляду за вікном, якщо бракує простору, якщо “мої сусіди - не мої”. А найкращий спосіб змінити свій світ - переїхати в інший дім. Саме той дім, який полюбите всім серцем. Той, який стане віддзеркаленням вас самих», - говорять в компанії.

 
 
 
Днями, до речі, Avalon відзначив 7-річчя кампанії. В активі за цей час – 14 комплексів, дев’ять з яких (140 000 кв.м.) здано в експлуатацію; 2 торгово-офісних центри (NewPoint на Чорновола та Futura на Кульпарківській-Виговського).

Середньорічна рентабельність нерухомості, за підрахунками фахівців складає 22 %, а житлові комплекси преміум-класу Avalon Lux та  Avalon 37 відзначені преміями European Property Awards (міжнародний конкурс в Лондані) та V EE Real Estate Project Awards ( премія в сфері нерухомості країн Східної Європи).

 
Станом на сьогодні ведеться будівництво 5 ЖК, включаючи найвищі будинки Львова на Сихові – Avalon UP та новий в 5-8 поверхів Avalon Yard на Замарстинівській, де нещодавно було відкрито продажі в нових чергах комплексу.
 

 
 
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
заполните поле

введите № телефона

Дата публикации: 14.09.2021
Дата обновления: 14.09.2021
498 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Auroom City (Львів, вул.Пимоненка): завершується підготовка до здачі в експлуатацію

Хід будівництва ЖК «ЕКО-ДІМ на Тракті ІV». Фото

2-а черга ЖК «ЕКО-ДІМ на ТРАКТІ ІІ» здано в експлуатацію

Старт продажів. Нова секція ЕКО-ДІМ на Тракті Глинянському у Львові.

Нові ціни та площі квартир в комплексах Avalon у ЛьвовіВсе новости
 
ПОДПИСАТЬСЯПолучайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков