поиск
Старт бронювань в новій секції ЖК Perfect Life на вул.Лісній, Винники, Львів ЧтAMUTCE_4E46th ЧтAMUTCE_4E46th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/LevDevelopment/Perfect/LD_Perfect.png
Енциклопедія Новобудов©

Старт бронювань в новій секції ЖК Perfect Life на вул.Лісній, Винники, Львів

До проекту благоустрою комплексу девелопер залучив Urbanideas, освітню частину забезпечуватиме ThinkGlobal, а квартири житлових секцій доповнять тераси та патіо.
 
 
Реалізацію житлового комплексу здійснює компанія LEV Development. В новій II секції передбачено 1,2,3 кімнатні квартири площею від 42 до 79 м2 з балконами та терасами. Також на 1 поверсі у ІІ секції є варіанти квартир з прибудинковими територіями (патіо).

 
Для всього комплексу передбачено підземний паркінг, закрита територія, ексклюзивний дизайн холів та ландшафту, офіси та коворкінги, медичний центр, fitness centre та SPA, сучасні приватні садок та школа Think Global.
 
На сайті девелопера зазначено, що дитячий садочок GlobalKids набирає дітей починаючи з 2-ох років. Щодня уроки англійської, заняття з критичного та просторового мислення, емоційного інтелекту, психології, лідерства, соціальної відповідальності, кібербезпеки та прав людини. Для учнів 1-11 класів розроблені авторські індивідуальні програми: STEM, Digital Leadership, Soft Skills, математичний ліцей, екстернат.
 
«Для ЖК PERFECT LIFEкоманда URBANIDEAS розробила проєкт благоустрою з оздобленням травниками, затінком дерев та затишними майданчиками, призначеними для активного і спокійного відпочинку всіх мешканців», - повідомляють в компанії.Ціни на квартири стартують від 18 200 грн/м2, можливе розтермінування до IV кварталу 2023 року з першим внеском 30%. Введення будинку в експлуатацію заплановано на IV квартал 2023 року.
 
Детальніше про комплекс можна дізнатися на сторінці об’єкту або скориставшись формою онлайн-консультації нижче.
 
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
заполните поле

введите № телефона

Дата публикации: 18.11.2021
328 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Як виглядатиме всередині нова черга ЖК PerfectLife (Львів, Винники) де стартував продаж квартир в новій черзі. Візуалізації

Актуальні пропозиції в січні 2022: нові ціни та площі вільних квартир в житлових комплексах Авалон у Львові

Містечко Козацьке в Івано-Франківську. Що збудовано і як виглядає

«Еко-Дім на Надійній» у Львові: доступні нові фінансові програми купівлі квартири

Стартував продаж в новому будинку ЖК Greenville Park Lviv. Планування квартир ⠀Все новости
 
ПОДПИСАТЬСЯПолучайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков