поиск
Львів. ЕКО-ДІМ на Тракті: що роблять в травні та актуальні фото ВсAMUTCE_7E19th ВсAMUTCE_7E19th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/EkoDim/progres/22-05-Trakt/progres_ED_Trakt-1_22-05-5.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Львів. ЕКО-ДІМ на Тракті: що роблять в травні та актуальні фото

Відкрито бронювання квартир в новій секції комплексу. Ціна в угодах фіксується в гривні, без прив`язки до курсу долара.
 
 
Компанія ЕКО-ДІМ розповіла про хід робіт, які заплановано виконати протягом травня в комплексі ЕКО-ДІМ на Тракті - багатофункціональний квартал – житло, офіси, на вулиці Тракт Глинянський в Личаківському районі міста. Зараз іде активне будівництво двох частин кварталу.
 
«Еко-Дім на Тракті 1»
4 черга :
Мурування зовнішніх стін і стін сходових маршів, Огородження системи димовидалення в 12-ій секції; Штукатурні роботи в 10-ій секції до 8-го поверху включно; Повний монтаж електричних мереж в 11-му під’їзді.
 
5 черга:
Завершити роботи, вийшовши на рівень 3-го поверху будинку (з муруванням до цього ж рівня стін ліфтових шахт та сходових маршів.

В другій половині квітні було підключено газ в 2-ій черзі і розпочато процес огляду квартир власниками. В травні розпочато бронювання квартир в новій черзі будівництва цього комплексу.

 
«Еко-Дім на Тракті 4»
1 черга:
В травні заплановано облаштування покрівлі, виконання 1500 кв.м. фасаду і укладання 756 кв.м. бруківки;  завершення монтажу водопроводу та електричних мереж в 2-му під’їзді.
2-а черга:
Монтаж  перекриття 9-й поверх; мурування зовнішніх стін на 4-му поверсі в 3-му та 4-му під’їздах; монтаж системи димовидалення та системи вентиляції.
 
 
Ціна на квартири в ЖК «ЕКО-ДІМ на Тракті»: від 23 470 кв.м.
Важливий момент: як повідомили в компанії, ціна в угодах купівлі квартир в комплексах девелопера фіксується в гривні, без прив`язки до курсу долара.
 
«При оформленні годи на купівлю квартири ми фіксуємо ціну в гривні. Відповідно вартість не буде мінятися в залежності від курсу щодня, а то й кілька разів на день. Кошти вносяться згідно ціни, за якою оформлено договір»,  – говорить керівник відділу продажу АН ЕКО-ДІМ Роман Бук
 
дата публикации: 15.05.2022
дата обновления: 15.05.2022
152 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Львів. Відеоогляд приміщень під комерцію на Стрийській біля автовокзалу.

Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday

Креатор-Буд: знижки 10% на квартири в ЖК Львова та Києва

1 червня Київміськбуд відновлює роботу офісів та на будівництві комплексів будмайданчиках

1-кімнатна квартира в ЖК «Коло Львова», Брюховичі. ПлануванняВсе новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: