поиск
Київ. Stolitsa Group повідомила плани відновлення робіт. Головний офіс вже працює ВсPMUTCE_7E19th ВсPMUTCE_7E19th https://novobudovy.com/images/wm/d38dbb1d444091c08e5f77d37f566aa9.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Київ. Stolitsa Group повідомила плани відновлення робіт. Головний офіс вже працює

Першими відновлюють роботи на ЖК Варшавський плюс, процеси передача квартир власникам в зданих ЖК Seven, Галактика та Ліпінка. ТРЦ Retroville ремонтують і планують відкрити для відвідувачів вже у серпні.
 
 
В Stolitsa Group розробили план поновлення діяльності – першими кроками буде відновлення робіт і продажів квартир в ЖК Варшавський Плюс і процеси з передачі квартир та реєстрації оформлення прав власності на раніше завершених об'єктах ЖК Seven, Галактика та Ліпінка.


 
«Бенефіціари компанії, розуміючи важливість відновлення економічного розвитку України, схвалили наш план поновлення роботи. Ми поступово повертаємось до активності на наших будівельних майданчиках, починаючи з житлового комплексу Варшавський Плюс», – наголосив генеральний директор Stolitsa Group Едуард Соколовський.
 
Наступним проєктом, на якому Stolitsa Group відновить будівництво та продаж, буде ЖК Варшавський 2.
 
В компанії зауважують, що у період після введення воєнного стану та тимчасового припинення будівельних робіт усі об'єкти Stolitsa Group перебувають під охороною. Усі роботи проводитимуться з урахуванням актуальних вимог щодо безпеки людей, особливостей воєнного стану та обмежень комендантської години у столиці.
 
На ТРЦ Retroville, який також пов'язаний із Stolitsa Group, наразі вже ведуться ремонтні роботи. Три чверті площ ТРЦ Retroville будуть відкриті для відвідувачів у серпні цього року, а решту площ поетапно відкриють у грудні 2022 року та березні 2023 року.
 
З 14 травня розпочав роботу головний офіс компанії Stolitsa Group за адресою: м.Київ, вул.Б. Хмельницького 12а. Графік роботи: Пнд-Нд 9.00-20.00.
 
Дата публикации: 15.05.2022
124 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Львів. Відеоогляд приміщень під комерцію на Стрийській біля автовокзалу.

Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday

Креатор-Буд: знижки 10% на квартири в ЖК Львова та Києва

1 червня Київміськбуд відновлює роботу офісів та на будівництві комплексів будмайданчиках

1-кімнатна квартира в ЖК «Коло Львова», Брюховичі. ПлануванняВсе новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: