поиск
Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday СрAMUTCE_3E25nd СрAMUTCE_3E25nd https://novobudovy.com/images/novyny/2019/avalon/22-06.png
Енциклопедія Новобудов©

Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday

Що зараз будує компанія і в яких комплексах можна купити готові квартири. 
 Цими вихідними компанія організувала огляд для власників квартир в ЖК  Avalon Holiday (Сокільники, вул. Героїв Майдану) поруч вул.Стрийської. В цьому ЖК також стартував і продаж паркомісць.

 Це вже третій добудований комплекс за останній час, в якому компанія передає квартири власникам. Раніше було почато видачу ключів для 800 інвесторів ЖК Avalon Flex та Zelena Street.

 
 

«Наш ключовий меседж: ми надійні, ми працюємо, ми не зупиняємось. Житло залишається безпечною інвестицією, і ми впевнені у своїх можливостях. Для девелоперів важливо бути на зв’язку та гарантувати клієнтам безпеку їхніх інвестицій. Наша стратегічна мета – вчасно здати нашим інвесторам якісне житло в експлуатацію», - розповів операційний директор Avalon Роман Давимука, у інтерв’ю Forbes Ukraine, коментуючи діяльність компанії та ситуацію на ринку нерухомості.
 
Зараз компанія продовжує будівництво своїх комплексів, зокрема і ЖК Yard на Замарстинівській та згадуваного ЖК Holliday. Що стосується найбільш затребуваних квартир – на етапі закінчення будівництва чи в зданих будинках, – можна розглядати варіанти в комплексах Avalon UP на Сихові, Avalon Yard на Замарстинівській (Шевченківський район Львова) та в ЖК Zelena Street.
 
Детальніше про  об’єкти компанії, вільні квартири (і точну наявність готових квартир) та умови придбання можна переглянути на сторінці компанії чи скориставшись формою онлайн-консультації нижче.
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
заполните поле

введите № телефона

Дата публикации: 22.06.2022
48 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Креатор-Буд: знижки 10% на квартири в ЖК Львова та Києва

1 червня Київміськбуд відновлює роботу офісів та на будівництві комплексів будмайданчиках

1-кімнатна квартира в ЖК «Коло Львова», Брюховичі. Планування

Львів. ЖК Обрій 3 на Малоголосківській: монтаж комунікацій газопостачання

Львів. В ЖК «MillTown» знижки 5% для військовослужбовців та внутрішньо переміщених осібВсе новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: