Все новостройки Украины.
 
поиск по названию

Новости недвижимости

АналитикаНовости компанийНовости рынка недвижимостиВсе новости
 
17.01.2020

Оренда квартир у Львові. Ціни та тенденції

Львівщина – серед лідерів за цінами на оренду квартир, при цьому в новобудовах квартири здають дорожче, ніж в старих будинках, а самі ціни все частіше прив’язують до гривні.
 


13.12.2019

Новобудова на Личаківській у Львові отримала європейську відзнаку

Андрій Худо повідомив сьогодні про отримання відзнаки «Кришталева Цегла» зданим в експлуатацію проектом новобудови «Квітка.Майстерня Будинків».
 


13.12.2019

Нові норми перепланування та квартири вільного планування. Як скористатися на практиці

Можливість перепланування в новій квартирі є вагомим фактором для майже 50% львів’ян, що розглядають купівлю житла. Варіантом, що пропонує зручне рішення, стали пропозиції квартир вільного планування. Сьогодні розповідаємо про те, що ж таке вільне планування, а також нові правила перепланувань, які не потребують окремих дозволів та як організувати перепланування, щоб не витрачати зайві кошти.
 


02.12.2019

На яких поверхах краще купувати квартири в новобудовах

Нові проекти будинків, матеріали та правила міняють пріоритети вибору квартири. Розбиралися, що сьогодні більш важливе і чому.
 


30.11.2019

​Новобудову у Львові визнали кращим будинком 2019. Переможці V Eastern Europe Real Estate Forum

Серед переможців: міжнародний аеропорт в Запоріжжі - суспільний простір, New Work Labs (Київ) – коворкінг, Mobile Expo Lab by TSEH AG - інновації, Lustica Bay (Montenegro) – відпочинковий проект та Avalon 37 - житловий будинок у Львові