Все новостройки Украины.
 
поиск по названию

Новости недвижимости

АналитикаНовости компанийНовости рынка недвижимостиВсе новости
 
22.03.2020

Як зараз відбувається будівництво в новобудовах Львова. Підбірка фото та відео

В зв’язку з карантином львівські девелопери і забудовники додатково до рекомендацій попередніх онлайн-бронювання та консультацій, зосередились також на показі ходу будівництва і подій в своїх комплексах – для тих, хто цікавиться, що відбувається на майданчиках, але зі зрозумілих причин не має можливості побачити це безпосередньо на місці.

 


17.03.2020

Як купувати квартири в новобудовах Львова під час карантину. Особливості та можливості

Компанії активно використовують онлайн-можливості для консультацій, активізують звіти з ходу будівництва і навіть можуть забезпечити виїзд для вчинення нотаріальних дій з підписання договору. В офісах передбачили антисептики, а в житлових комплексах навіть проводять тренування на відкритому повітрі.  
 


05.03.2020

​Як заробляти на нерухомості. 14 березня у Львові відбудеться Invest Day – як взяти участь

Серед тем: опис існуючих видів заробітку на нерухомості, способи отримати до 30% прибутку та особливості підготовки нерухомості до продажу і оренди

 


25.02.2020

Які 1-кімнатні квартири купують у Львові і що формує попит

1-кімнатні квартири займають майже половину всього попиту ринку нерухомості Львова. Такі дані дослідження попиту та моніторингу, проведеного сайтом «Енциклопедія Новобудов» за останні місяці.
 


17.02.2020

Яким буде перший мережевий апарт-готель у Львові. Зображення та концепція

Архітектор та дизайнер Марко Савицький про ідею, концепцію, вигляд і проект Lev City Hotel, апартаменти в якому можна придбати у власність та отримувати від $ 9 800 в рік від оренди