Все новостройки Украины.
 
поиск по названию
Оренда квартир у Львові. Ціни та тенденції ПтAMUTCE_5E03th ЧтAMUTCE_4E04rd https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Lazur/unsplash-pperkins.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Оренда квартир у Львові. Ціни та тенденції

Львівщина – серед лідерів за цінами на оренду квартир, при цьому в новобудовах квартири здають дорожче, ніж в старих будинках, а самі ціни все частіше прив’язують до гривні.
 

джерело:  
unsplash@pperkins

За даними Державної служби статистики середня ціна оренди 1-кімнатної квартири у Львівській області протягом року (з грудня 2018 по грудень 2019 року) виросла майже на 5% до 4 705,78 гривень.
 
За тими ж даними Держстату, середня плата за місячну оренду 1-кімнатної квартири за 2019 рік по Україні зросла на 10,4% – з 3352 до 3701 грн. Найдорожча оренда в місті Київ - 7538 грн, Одеській області - 5429 грн та на Львівщині - 4706 грн.
 
Найдешевше орендувати квартири, за їх даними, в Луганській області  - 2056 грн, на Сумщині - 2118 грн та в Івано-Франківській області  - 2231 грн.
 
За даними львівських ріелторів, середня ціна оренди квартир у Львові майже на 40% вищі, аніж середні по області. При цьому оренда в новобудовах є вищою, аніж в старому житловому фонді.
 
«В новобудовах винайняти квартиру дорожче. В старому фонді як мінус люди сприймають сам стан будинку, комунікацій тощо. Новобудова, скажімо у Винниках чи на Вулецькій, цінується в 6-7 000 гривень. Інша справа, що не всі готові так далеко їхати, якщо працюють в іншому районі міста», - говорить Яна Ткач, керівник відділу оренди компанії Дуоком.
 
1-кімнатна квартира:
старий житловий фонд – 6 000 грн
квартира в новобудовах – 7 000 грн
 
2-кімнатна квартира:
старий житловий фонд – 8 000 грн
квартира в новобудовах – 9 500 грн
 
3-кімнатна квартира:
старий житловий фонд – 10 000 грн
квартира в новобудовах – 13 000 грн
 
*Наведені дані – усереднені по ринку, реальна вартість оренди може залежати від багатьох факторів. Серед оголошень про здачу можна знайти пропозиції оренди 1 кімнатної квартири за 23 400 грн/місяць, а 3-кімнатної – за 57 000 грн/місяць.
 
«Що стосується цінової динаміки, то найосновніша зміна в тому, що раніше ціну більше прив’язували до долара, а зараз власники більше орієнтуються на ціни в гривнях. Власники квартири на фоні «падіння» долара компенсовують курсову різницю прив’язкою до гривні», - говорить Яна Ткач.
 
Навіть якщо говорити про середні ціни, то можна визначити кілька факторів, окрім площі, що впливають на ціну найсуттєвіше: локація, тип будинку та транспортна доступність.


 

Читайте также другие новости данной темы

Які 1-кімнатні квартири купують у Львові і що формує попит

Яким буде перший мережевий апарт-готель у Львові. Зображення та концепція

Де вигідно купити квартиру у Львові в лютому. Акції та знижки

Перший мережевий апарт-готель у Львові. Як стати власником номера, що приносить прибуток

Новобудова на Личаківській у Львові отримала європейську відзнаку