поиск по названию
На площі Міцкевича побудують готель з унікальним для Львова музей з залишками «Високого муру» ВтPMUTCE_2E29th ВтPMUTCE_2E29th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/new/Hotel_mitskevycha_9-2018proekt.jpg
Енциклопедія Новобудов©

На площі Міцкевича побудують готель з унікальним для Львова музей з залишками «Високого муру»

Підвальну частину будівлі на площі Міцкевича, 9 буде облаштовано під музеєфікацію виявлених залишків «Високого муру» і фрагментів мощення дороги, а у наземній частині зведуть готель.
 

Будівництво, як повідомляє Zaxid.net, може розпочатися вже до кінця поточного року.
 
«Перлиною нашого готелю буде саме «музей», мешканці і гості нашого міста зможуть побачити залишки першої лінії фортифікацій середньовічного Львова – Високого муру, будівництво якого розпочали ще у XIV ст. та фрагменти міської дороги, що йшла повз нього», — зазначив директор «Центр розвитку нерухомості» Євген Зінов’єв.

Попередня візуалізація зовнішнього вигляду, що була представлена у 2018-2019 рр.  зображення з FB Львівської Спілки Архітекторів

За словами директора, нова будівля має збалансувати площу Міцкевича, поверховість низки будівель якої з часом змінилася, наклавши свій відбиток і на пропорції.
 
«Наразі доопрацьовуються деталі дизайну фасадної частини - є дві думки, які не впливають технічно на саму забудову, її висотність і обговорюється колір забудови», - додав Євген Зінов’єв.
 
На будівництво готелю виконком Львівської міської ради було видано містобудівні умови і обмеження ще у лютому 2020 року. Згідно з ними, готель матиме 7 поверхів, на даху будуть розміщені вентиляційне та інше технічне обладнання, загальна висота яких не перевищуватиме 25 метрів. За попередньою інформацією оператором готелю має бути відома міжнародна мережа Sofitel, що базується в Парижі.
 
За даними бізнес-платформи YouControl, ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» входить в Універсальну інвестиційну групу Віталія Антонова, до якої входить і компанія «Ваш Дім», що веде будівництво двох житлових комплексів у Львові на вулиці Пасічній – ЖК «Villa Magnolia»  ЖК «Пасічний», які нещодавно потрапили в огляд українських архітекторів як приклади кращих житлових проектів країни.


 
 
Дата публикации: 14.07.2020
450 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

2-кімнатна квартира на Топольній зі знижкою 76 692 гривень

Дитячий садок в ЖК Галжитлобуд на Стрийській,45 відновлює роботу

Що за фасадом? Як дізнатися, що думає про клієнта забудовник

​Мікрорайон Під Голоском. Інфраструктура, будівництво школи та перспектива: коментарі фахівців та експертів. Відео

Безпека, простір та якісні матеріали: нові квартири в новобудові на Зеленій.Все новости
 
ПОДПИСАТЬСЯПолучайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков