поиск по названию
Найвищий будинок Львова доповнили оглядовим майданчиком. ПнAMUTCE_1E02th ПнPMUTCE_1E02th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/avalon/avaSpan1.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Найвищий будинок Львова доповнили оглядовим майданчиком.

Після початку проведення оглядових екскурсій в найвищому будинку Львова компанія Avalon доповнила новобудову і спеціальним майданчиком. Загалом же в комплексі завершено всі роботи в 1-му будинку та закладається моноліт під будівництво 3-ього будинку ЖК.
  
 
На 25-му поверсі житлового комплексу  Avalon UP (проспект Червоної Калини, 60) наприкінці минулого року влаштували оглядовий майданчик зі спеціальним біноклем, з якого можна детально оглянути міські краєвиди над Сиховом.


 
«Сихів має свій шарм, який дуже цінують його мешканці. Ми хочемо, щоб люди побачили його з нового боку, побачили його таким гарним, що подих перехоплює, тому зробили тут оглядовий майданчик. Нам видається, що лише так ідея житлового комплексу стає цілісною: хмарочос з найкращим краєвидом разом з місцем, звідки цим краєвидом можна насолодитися ще більше», – розповів комерційний директор Ярослав Возняк.
 
З власного досвіду додамо, що вигляд на Сихів з іншого боку проспекту Червоної Калини, ніж зазвичай, справді незвичний і цікавий.


 
Загалом же в комплексі станом на початок січня 2021 року завершено всі роботи в секції 1, на секції 2 тривають роботи по облаштуванню місць загального користування, паркінгу та облаштування благоустрою, у пентхаусах влаштовуються фасади та скляні огорожі і закладається моноліт на 3-ій секції. Водночас повідомлень про початок бронювань в цій секції поки що компанія не оприлюднювала.
 
Огляди в новобудові Avalon UP  компанія організовує з листопада 2020 року. Вони доступні для всіх бажаючих і тих, хто цікавиться купівлею нерухомості.
 
Під час оглядових екскурсій представники компанії показують і розповідають особливості будинку, вже зроблене та запланований кінцевий вигляд комплексу і мікрорайону. Для тих, хто попередньо хотів би побачити, як виглядає збудований будинок, може переглянути попередній матеріал «Енциклопедії новобудов», де додатково до інформації про оглядові екскурсії є і коротке відео про вигляд будинку ззовні і всередині.  

«Ми просто хотіли показати, як виглядає будинок бізнес-класу зсередини і ззовні. Ні, більше - ми прагнули показати, яким є хмарочос на Сихові бізнес-класу. Але найголовніша наша порада - побачити його на власні очі. Це буде набагато переконливіше і, кажуть, краєвиди там нереальні. Але цю теорію також краще перевірити на практиці», - розповідали в компанії.
 
Щоб взяти участь в оглядових екскурсіях або придбати для себе житло в найвищому будинку Львова, варто попередньо зареєструватися: в центрі продажу на проспекті Червоної Калини, 60, за телефоном 800 500 055 або скориставшись формою онлайн-консультації нижче.


 

 
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
Invalid Input

Вы забыли ввести № телефона

Дата публикации: 11.01.2021
Дата обновления: 11.01.2021
1206 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Cтарт продажів в 2-ій черзі Avalon Yard на Замарстинівській

ЕКО-ДІМ на Тракті – отримано сертифікат ДАБІ про готовність до експлуатації.

Закладено наріжний камінь на будмайданчику Arthouse PARK. Відео

Акції та знижки на квартири в новобудовах Львова. Січень 2021

ЕКО-ДІМ на Батуринській та 1-ша черга ЕКО-ДІМ на Тракті І здані в експлуатацію. Фото, вільні квартириВсе новости
 
ПОДПИСАТЬСЯПолучайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков