поиск
Змінюється назва вулиці. Чи потрібно вносити зміни до документів на нерухомість ЧтAMUTCE_4E19th ЧтAMUTCE_4E19th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Vul-FB-tayemnaAptekaDS.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Змінюється назва вулиці. Чи потрібно вносити зміни до документів на нерухомість

На фоні перейменування вулиць в країні, часто запитують, як це вплине на документи про нерухомість – чи потрібно їх буде також змінювати. З’ясували це, і зразу уточнили питання стосовно внесення змін про реєстрацію в такому випадку.
 
зображення з FB D.S.Таємна аптека 

У випадку перейменування вулиці, говорить львівський нотаріус Андрій Лунь, на якій розміщена нерухомість, українським законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно.
 
«Всі раніше отримані документи на нерухомість – свідоцтво про право власності, про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо - залишаються чинними, незалежно від зміни назви вулиці», - говорить Андрій Лунь.
 
Зміни будуть вноситися при зміні власника – якщо нерухомість купують, отримують в спадок чи подарунок. В документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва, говорить Андрій Лунь.
 
Чи потрібно змінювати місце реєстрації?
 
Законодавство передбачає внесення змін, якщо змінюється саме місце реєстрації людини. Зміна ж назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Відтак і в цьому випадку законодавство не передбачає обов’язку вносити подібні відомості. Нову назву вулиці буде внесено під час обміну паспорта чи зміни прізвища, тобто коли виникає безпосередня потреба.
 
До теми: перелік нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна
 
Дата публикации: 12.05.2022
58 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

«Інтергал-Буд», відновлює роботи на об'єктах у Києві та Київській області

Київ. Знижки до 10% на квартири від «Креатор-Буд»

Знижка 10% на квартири в новобудовах Львова. Адреси, умови

Івано-Франківськ. Промприлад.Реновація відновлює залучення інвестицій

Перелік нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майнаВсе новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: