поиск
«Інтергал-Буд», відновлює роботи на об'єктах у Києві та Київській області СбAMUTCE_6E20st СбAMUTCE_6E20st https://novobudovy.com/templates/novobudovy/images/logo.svg
Енциклопедія Новобудов©

«Інтергал-Буд», відновлює роботи на об'єктах у Києві та Київській області

В першу чергу роботи розпочнуться у проєктах з високим ступенем готовності:
 
 
ЖК «Причал 8», ЖК «Озерний гай Гатне», ЖК «Сирецькі сади», ЖК SKY AVENUE, ЖК «Теремки» (де вже тривають роботи з ліквідації пошкоджень після ворожого обстрілу), ЖК «Академ-Квартал» та ЖК «Нивки-Парк» (подивитися всі об'єкти компанії). 
 
«Наша мета — закінчити будівництво у майже завершених будинках, аби якнайшвидше розпочати заселення», — зазначила комерційна директорка «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська. 
 
Наразі ринок первинної нерухомості відчуває певні труднощі, пов'язані з дефіцитом будматеріалів та фахівців, спричинений воєнними діями. Тож відновлення робіт на об'єктах буде відбуватися поступово. На даний момент компанія вирішує питання із забезпеченням майданчиків необхідними матеріалами та співробітниками. 
 
Крім того, «Інтергал-Буд» відновлює роботу центрального відділу продажів, який знаходиться за адресою вул. Московська, 8Б. Найближчим часом буде опубліковано оновлений графік роботи. 
 
Що ж до передачі прав власності на вже готові об'єкти, компанія очікує відповідного рішення від Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року НКЦПФР тимчасово призупинила проведення операцій з активами ФФБ та ФОН. 
 
«Незважаючи на воєнні дії, забудовник продовжує виконувати свої зобов'язання перед інвесторами. Спершу «Інтергал-Буд» відновила роботи у Західному регіоні країни, на черзі Київ та передмістя. Ми вкотре доводимо, що навіть за несприятливих зовнішніх обставин компанія веде свою діяльність, аби забезпечувати українців сучасним та якісним житлом», — додала комерційна директорка.  

До речі, в середині травні компанія завершила будівництво і здала в експлуатацію житловий комплекс "Київський" в Чернівцях.

 
Дата публикации: 21.05.2022
108 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

Викуп житла для переселенців – прийнято рішення про купівлю перших 52 квартир

Lev Development відновлює діяльність в Києві

Львів. Стартували продажі в новій секції ЖК «Еко-Дім на Тракті 4». Що можна придбати

У Львові презентували новий квартал заміської нерухомості Royal Estate

Івано-Франківськ. Льодову арену з аквапарком, готелем та рестораном виставили на аукціонВсе новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: