поиск
Нерухомість під оренду: що можна купити у Львові ПтAMUTCE_5E32th ПтAMUTCE_5E32th https://novobudovy.com/images/novyny/2019/vikingPark/vikingPark_22-08-18.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Нерухомість під оренду: що можна купити у Львові

Компанія Viking Development здає в експлуатацію 2-чергу будівництва в комплексі, який передбачає секцію апартаментів - спеціалізованою нерухомістю, що цікава як власниками, так і орендарям.

 

 
 
Спеціалізована під оренду нерухомість стає добрим активом, яка збільшує свою цінність на фоні зниження будівельної активності та відкладеного попиту, що формується на ринку. Експерти прогнозують неминучий розвиток орендного житла, констатуючи, що відповідна якісна пропозиція, здатна заповнити цей сегмент, є, хоча і не так і багато.
 
Ставку на такий вид нерухомості у Львові зробила свого часу девелоперська компанія Viking, запланувавши в своєму комплексі на Зеленій у Львові одразу 4 складові: бізнес-центр, житлові секції, комерційно-соціальні приміщення та секцію апартаментів.
 Планування апартаментів в комплексі Viking Park площею 38,08 кв.м.
 
Головна відмінність апартаментів від звичайних квартир – їх орієнтованість на здачу в оренду. Основні характеристики – оптимальна площа від 35 кв.м., де не потрібен зайвий простір, за утримання якого потрібно переплачувати; планування, що дозволяє комфортне проживання і забезпечує всі необхідні функції; такий тип нерухомості розрахований приносити стабільний дохід власнику.
 
«Як показала ситуація останніх кількох років, кожен з напрямків може мати свої спади чи підйоми, але виграють ті, хто має можливість оперативно перепрофілюватися з житла на комерцію, з двогострокового на короткострокову. Апартаменти найбільш орієнтовані під такі вимоги, особливо якщо ми говоримо про приватних інвесторів і вартість такої нерухомості», - пояснюють інтерес до апартаментів у Viking Park.
 
Стабільність доходу передбачає цивілізований розвиток орендного ринку, захищеного від ситуаційних стрибків чи провалів. Саме через свою націленість на стабільний дохід власнику не потрібно панічно опускати чи піднімати ціну, адже він виграє за рахунок довгострокової стратегії.
 
 Внутрішнє подвір’я комплексу відділене від дороги, формуючи захищений простір,
під яким розмістився підземний паркінг 

 
Зараз друга черга комплексу здається в експлуатацію і в серпні очікується отримання відповідного сертифікату, а також триває будівництво наступних секцій.

«Маємо хороший досвід і в бізнес- і житловій нерухомості, тому знаємо потреби клієнтів. Оскільки для інвесторів, які хочуть заробляти важливий комфорт і час, який приносить дивіденди, то апартаменти пропонуємо в тому числі з базовим дизайн-проектом. Власнику перед початком ремонту достатньо буде визначитися тільки з умеблюванням», - розповідають в компанії.


Детальніше про апартаменти та весь комплекс Viking Park – на сторінці комплексу
 
      
 
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
заполните поле

введите № телефона

дата публикации: 12.08.2022
258 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

16/08
Розпочато продажі квартир в новому ЖК Helga на вулиці кн.Ольги
14/08
Будівництво, курс валют і ціни на квартири. Досвід компанії ЕКО-ДІМ
02/06
Викуп житла для переселенців – прийнято рішення про купівлю перших 52 квартир
31/05
Lev Development відновлює діяльність в Києві
31/05
Львів. Стартували продажі в новій секції ЖК «Еко-Дім на Тракті 4». Що можна придбати

<path id="path10669" d="m6.61406 286.94607h2.646485c.3528648 0 .3528648-.5293 0-.5293h-2.65918c-.36556.0169-.34017.54622.0127.5293z" fill="#e1e5e6 data-original=" #c8d4d9"="">все новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: