поиск
Будівництво, курс валют і ціни на квартири. Досвід компанії ЕКО-ДІМ ВсPMUTCE_7E32th ВсPMUTCE_7E32th https://novobudovy.com/images/novyny/eko-dim/2.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Будівництво, курс валют і ціни на квартири. Досвід компанії ЕКО-ДІМ

Розвиток власної виробничої бази дозволив компанії продовжити будівництво і запровадити одразу два фінансових бонуси при купівлі квартир: фіксування ціни в гривні, що економить покупцю близько 30$ на кожному квадратному метрі та безвідсоткове розтермінування оплати більш як на півтора роки.
 
 
З середини березня компанія ЕКО-ДІМ повноцінно відновила свою діяльність, а з травня навіть розпочала будівництво нових черг в своїх комплексах.
 
 
 
В компанії ЕКО-ДІМ говорять, що справлятися з викликами дозволяє досвід та правильний стратегічний підхід до діяльності впродовж останніх десятків років.
 
«Ми будували досить різні об’єкти – від суто житлових комплексів до комерційних приміщень і соціальних об’єктів, серед яких школа і ліцей у Львові, - говорять в компанії. – Масштабний підхід до будівництва зробив необхідним розвиток власної виробничої бази, здатної забезпечити більшість власних потреб».
 
Різноманітність проектів, говорять в компанії, завжди потребувала надійності в будівельних матеріалах та фахівцях. Відтак, багато років розвивали матеріально-технічну і виробничу база, щоб забезпечити безперебійне постачання якісних матеріалів.
 

 
Разом з власними лабораторними випробуваннями і транспортними можливостями це дозволило розвинути ще один напрямок – сформувався широкий спектр контактів з виробниками.

«Як показує досвід, будівництво розвиває безпосередньо ще 5-6 супутніх галузей, від виробництва до матеріалів, опосередковано ще стільки ж від дизайну до ремонтних робіт і сервісу. Додатково збудовані об’єкти соціальної інфраструктури забезпечують робочі місця для малого та середнього бізнесу, який має можливість працювати. Все це створює екосистему, яка здатна підтримувати діяльність в складні часи», - говорять в компанії.
 
Така бізнесова еко-система дозволила вирішити і фінансовий виклик, який постав сьогодні в країні. Хоча ціни і вартість будівництва на ринку загалом ростуть, компанія, забезпечивши стабільність виробництва і співпраці, має можливість одразу двох механізмів зробити купівлю квартири в своїх комплексах вигіднішою; фіксувати вартість угоді в гривні, без перерахунку кожної доплати до курсу валюти і отримати можливість безвідсоткового розтермінування.


 
«Організація виробництва дозволяє стримувати ціну. Якщо ж порівнювати з курсом валюти, який зафіксувався останнім часом в межах 40 грн, то собівартість дозволяє зекономити на купівлі. Фактично власники заощаджень в валюті мають можливість отримати додатковий бонус: за нашими підрахунками, це сьогодні економить покупцю близько 25-35$ на квадратному метрі. І ця можливість триватиме, поки інші складові собівартості не «доженуть» зростання, або поки курс не впаде», - говорить Роман Бук, керівник відділу продажів компанії ЕКО-ДІМ.
Ще одним варіантом є можливість згаданого безвідстокового розтермінування:
 
«Можна придбати як готові квартири в зданих будинках, так і в будинках, будівництво яких розпочато. Вартість квартир тут менша і можна оформити безвідсоткове розтермінування до 21  місяця».
 
 
 
Обрати квартиру можна в кількох різних локаціях:
  • Житловий мікрорайон малоповерхової забудови на вулиці Надійній площею понад 3,5 Га з власною інфраструктурою, закритою територією, подвір’ям без авто, окремо розташованим будинком паркінгу, сучасними екологічними рішеннями;
  • Великий житловий комплекс Еко-Дім на Тракті 1 на 16 секцій з власним сучасним подвір’ям;
  • Багато функційний житловий комплекс з бізнес-центром «Еко-Дім на Тракті 4»;
  • Комплекс на Козельницькій, поруч з УКУ і Стрийським парком, що об’єднує квартири бізнес класу з навчальним простором, офісними приміщеннями та в близькій до центру частині Нового Львова.
 
Детальніше про квартири та можливості їх придбання можна дізнатися на сайті компанії eko-dim.com або у відділах продажу: м. Львів, вул. Миколайчука, 36А та вул. Тракт Глинянський, 152; тел. 0 800 40 20 10 (дзвінки по Україні безкоштовні) Viber +380 67 151 36 87
 
Получить консультацию от отдела продаж про:
свободные квартиры, условия рассрочки, акции и скидки
заполните поле

введите № телефона

дата публикации: 14.08.2022
1026 просмотров
 

Популярные предложения от застройщиков

Читайте также другие новости данной темы

25/09
Львів. Здано в експлуатацію 4-у чергу ЕКО-ДІМ на Тракті І
11/09
Відкрито попереднє резервування квартир в ІІ черзі будівництва «Еко-Дім на Козельницькій» у Львові
31/08
Старт продажів в нових секціях Авалон Ярд. Планування і ціни
24/07
Купити першу квартиру тепер можна за допомогою державної програми єОселя
04/07
Пільгові кредити єОселя на придбання житла на стадії будівництва

<path id="path10669" d="m6.61406 286.94607h2.646485c.3528648 0 .3528648-.5293 0-.5293h-2.65918c-.36556.0169-.34017.54622.0127.5293z" fill="#e1e5e6 data-original=" #c8d4d9"="">все новости
 
Подписывайтесь и получайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков: